PRO-VET-FARM GDAŃSK JEST CZŁONKIEM GRUPY PRO-WET

O nas

Słowo: pro - oznacza po łacinie: dla, na rzecz; wet jest skrótem od słowa weterynaria.

Kompilacja tych słów tworzy nazwę grupy naszych hurtowni PRO-WET i jest celem oraz filozofią naszego działania: wszystko dla weterynarii !
Realizując założony cel, od dnia powstania pierwszej hurtowni PRO-WET w Koszalinie w 1999 roku zajmujemy się kompleksową obsługą Lekarzy Weterynarii prowadzących zakłady lecznicze dla zwierząt.

Aby być bliżej naszych klientów w Wielkopolsce i na Kujawach i sprawniej realizować ich zamówienia, została w 2009 roku otwarta hurtownia PRO-WET w Wągrowcu.

W związku z rozwojem firm PRO-WET, aby poprawić obsługę Lekarzy Weterynarii na terenie Pomorza Gdańskiego, Kaszub i Powiśla przejęta została działająca w Gdańsku od 1992 roku hurtownia Vet-Farm i od końca 2015 roku funkcjonuje hurtownia: PRO-VET-FARM GDAŃSK stanowiąca połączenie tradycji Vet-Farm z witalnością PRO-WET.

Najmłodsza hurtownia z grupy - PRO-WET ZABRZE aktywnie prowadzi współpracę z Lekarzami Weterynarii w rejonie Śląska i okolic stopniowo rozszerzając swoją działalność - docelowo na całe województwo śląskie. Otwarta w październiku 2023 roku jest najszybciej rozwijającą się hurtownią grupy PRO-WET.

Wszystkie firmy w grupie PRO-WET są firmami rodzinnymi w 100% z polskim kapitałem.

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży. Zdobyła zaufanie klientów dzięki rzetelnej realizacji zamówień przez wiele lat.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Zamówienia wykonane przed godziną 10:00 w określone dni realizowane są tego samego dnia.

BEZPIECZNA WYSYŁKA

Dzięki sprawnej obsłudze magazynu i doświadczonym kierowcom paczka zostanie bezpiecznie dostarczona w odpowiednich dla niej warunkach.