PRO-VET-FARM GDAŃSK JEST CZŁONKIEM GRUPY PRO-WET
 

ARIOVITAL OLEJ RYBNY 250 ml (Trouw Nutrition)

Towar dostępny po zalogowaniu
w magazynie
ARIOVITAL OLEJ RYBNY 250 ml

ARIOVITAL OLEJ RYBNY 250 ml (Trouw Nutrition)
Olej ze świeżych, nieprzetworzonych ryb zawierajcy kwasy omega 3-Karotenoidy przeznaczony dla psów wszystkich ras.

Zbawienne działanie NNKT z rodziny Omega-3 znane jest od kilkunastu lat, lecz dopiero niedawno udowodniono, że maja one silne działanie przeciwzapalne, doskonale stymulują rozwój układu nerwowego młodych zwierząt, wzmagając ich zdolności uczenia się i szybkość reakcji, wzmacniają naturalne siły obronne organizmu oraz wspomagają proces widzenia.

Zastosowanie:
Dodatek oleju rybnego do codziennej diety sprawia, że lepiej wykorzystywany jest pokarm, a organizm otrzymuje idealnie strawione tłuszcze nienasycone, co powstrzymuje procesy starzenia się zwierzęcia. 5ml oleju rybnego w jadłospisie zwierzęcia dzienne poprawia jego współczynnik stanu zdrowia (PHQ) o 7%. Korotenoidy (naturalne przeciwutleniacze) zawarte w oleju poprawiają wzrok, zwłaszcza u starszych psów, ułatwiają tworzenie nowych komórek nerwowych., stan zdrowia skóry i sierści m.in. wpływają korzystnie na wysycenie pigmentu. Olej rybny jest także nieocenionym źródłem łatwo przyswajalnych tłuszczy, poprawiając wartość energetyczną karmy i będąc zdrowym i łatwym w dawkowaniu źródłem energii metabolicznej.

Skład:

  • Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe -  5-7%
  • kwasy Omega-3 - 25-30% NNKT
  • Karotenoidy- 30-40 ppm

Dawkowanie:

  • Psy o masie 5-10kg 5ml
  • Psy o masie 20-40kg 10ml
  • Psy o masie 40-60-15 ml


Po otwarciu przechochywać w chłodym miejscu przez 3 miesiące

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży. Zdobyła zaufanie klientów dzięki rzetelnej realizacji zamówień przez wiele lat.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Zamówienia wykonane przed godziną 10:00 w określone dni realizowane są tego samego dnia.

BEZPIECZNA WYSYŁKA

Dzięki sprawnej obsłudze magazynu i doświadczonym kierowcom paczka zostanie bezpiecznie dostarczona w odpowiednich dla niej warunkach.