PRO-VET-FARM GDAŃSK JEST CZŁONKIEM GRUPY PRO-WET
 

GEULINCX - CLOREXYDERM 4% SZAMPON 250 ml

Towar dostępny po zalogowaniu
w magazynie
GEULINCX CLOREXYDERM 4% SZAMPON

CLOREXYDERM SHAMPOO 4% Skoncentrowany szampon. Dla psów i kotów.


Silnie skoncentrowany szampon stosowany w przypadkach ostrych i przewlekłych zapaleń skóry na tle bakteryjnym, grzybiczym i pasożytniczym. Do stosowania w przypadkach głębokiego ropnego zapalenia skóry, przeciwko dermaf itom, bakteriom gram ujemnym i Malassezia pachydermatis. Głęboko wnikająca w sierść powstająca piana doskonale usuwa martwe komórki i inny materiał organiczny. Działanie szamponu polega na wysoce efektywnym usuwaniu martwych komórek, dzięki czemu ewentualnie pozostające na skórze drożdże i bakterie pozbawiane są podstawowych składników odżywczych. Szampon skutecznie likwiduje nieprzyjemny zapach.

Skład

- diglukonian chlorheksydyny
- hydroksyceluloza
- etoksylowana lanolina
- gliceryna
- glikol propylenowy
- tlenek dimetyloalkilowy
- etoksylowany alkohol izodecylu
- woda dejonizowana
- kemazol turkusuStosowanie

Szampon zastosować w następującym rozcieńczeniu:


ilość szamponu / ilość wody
Małe psy i koty: 15 ml / 185 ml
Średnie psy: 30 ml / 370 ml
Duże psy: 50 ml / 620 ml

Sierść zwierzęcia dobrze spłukać ciepłą wodą. Następnie nanieść odpowiednią ilość szamponu wcześniej rozcieńczonego w letniej wodzie. Szampon dobrze wmasować w sierść zwierzęcia – z włosem i pod włos. Następnie po około 5-10 minutach spłukać dużą ilością letniej wody. Sierść dobrze wysuszyć.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku połknięcia natychmiast zasięgnąć porady lekarza pokazując mu etykietę. W przypadku kontaktu z oczami spłukać wodą. Przechowywać w temperaturze pokojowej.Opakowanie:

Butelka 250 ml

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży. Zdobyła zaufanie klientów dzięki rzetelnej realizacji zamówień przez wiele lat.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Zamówienia wykonane przed godziną 10:00 w określone dni realizowane są tego samego dnia.

BEZPIECZNA WYSYŁKA

Dzięki sprawnej obsłudze magazynu i doświadczonym kierowcom paczka zostanie bezpiecznie dostarczona w odpowiednich dla niej warunkach.