PRO-VET-FARM GDAŃSK JEST CZŁONKIEM GRUPY PRO-WET
 

GEULINCX - TRIS-NAC 120ml

Towar dostępny po zalogowaniu
w magazynie
GEULINCX TRIS-NAC 120ml

Preparat w zapobieganiu powstawania biofilmu bakteryjnego

Bufor Tris-EDTA z N-Acetylocysteiną (NAC). Sterylny roztwór o wysokiej sile jonowej.

Dla psów i kotów.

SKŁAD:

N-Acetylocysteina

Tris-EDTA

substancje pomocnicze

Działanie:

Tris-NAC to innowacyjne i synergistyczne połączenie NAC i Tris-EDTA, które stosuje się jako skuteczne wsparcie w zapobieganiu powstawania biofilmu bakteryjnego. W miejscu występowania biofilmu, Tris-NAC® wykazuje działanie niszczące i rozbijające barierę bakteryjną.

Wskazówki dotyczące użycia:

Odkręcić nakrętkę z butelki. Usunąć srebrną folię z nakrętki. Umieścić nakrętkę na butelce i mocno dokręcić. Całkowicie wcisnąć wierzch nakrętki. Dokładnie wstrząsnąć. Używając strzykawki znajdującej się w opakowaniu, wyjąć z butelki odpowiednią z zaleceniami lekarza weterynarii ilość do użycia. W kanale słuchowym: Wprowadzić zawartość strzykawki do kanału słuchowego i delikatnie masować nasadę ucha. Na skórę: Rozprowadzić zawartość strzykawki w miejscu leczenia, tak aby cała leczona powierzchnia została pokryta. W razie konieczności powtórzyć aplikację. Postępować zgodnie ze wskazaniami lekarza weterynarii.

Opakowanie: butelka 120 ml

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży. Zdobyła zaufanie klientów dzięki rzetelnej realizacji zamówień przez wiele lat.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Zamówienia wykonane przed godziną 10:00 w określone dni realizowane są tego samego dnia.

BEZPIECZNA WYSYŁKA

Dzięki sprawnej obsłudze magazynu i doświadczonym kierowcom paczka zostanie bezpiecznie dostarczona w odpowiednich dla niej warunkach.