PRO-VET-FARM GDAŃSK JEST CZŁONKIEM GRUPY PRO-WET
 

DECHRA DERMALLAY OATMEAL SZAMPON konie,psy,koty 473ml

Towar dostępny po zalogowaniu
w magazynie
DECHRA DERMALLAY OATMEAL SZAMP 473ml

DermAllay Oatmeal szampon dla psów, kotów i koni.


Działanie nawilżające i wspomagające pielęgnację skóry przy sezonowym świądzie.

Skład: wyciąg z owsa, kokamidopropylobetaina, lauramid, mleczan sodowy, glutaminian, methocel, olej krokoszowy.


Sposób użycia: Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Nanieść szampon na zwilżoną wodą sierść i łagodnie rozmasować aż do utworzenia się piany. Odczekać 5 do 10 minut. Następnie dokładnie spłukać wodą. Stosować 2-3 razy w tygodniu lub zgodnie z zaleceniem lekarza weterynarii.


Zachować ostrożność: Tylko do stosowania zewnętrznego i tylko dla zwierząt. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku, gdy jednak do takiego kontaktu dojdzie, niezwłocznie i obficie spłukać wodą. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub pogorszenia stanu należy zaprzestać stosowania i zgłosić się do lekarza weterynarii. Nie wolno stosować na bardzo podrażnioną skórę. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Po użyciu należy umyć ręce. Przechowywać w temperaturze pokojowej 15-30 oC.

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży. Zdobyła zaufanie klientów dzięki rzetelnej realizacji zamówień przez wiele lat.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Zamówienia wykonane przed godziną 10:00 w określone dni realizowane są tego samego dnia.

BEZPIECZNA WYSYŁKA

Dzięki sprawnej obsłudze magazynu i doświadczonym kierowcom paczka zostanie bezpiecznie dostarczona w odpowiednich dla niej warunkach.