PRO-VET-FARM GDAŃSK JEST CZŁONKIEM GRUPY PRO-WET
 

CITROENZYMIX PIES 100 ml (Biofaktor)

Towar dostępny po zalogowaniu
w magazynie
CITROENZYMIX PIES 100 ml

CITROENZYMIX PIES 100 ml (Biofaktor) - preparat poprawiający trawienie dla psów

Działanie:
Citroenzimis to mieszanka zawierająca śluzówkę żołądka świńskiego która wykazuje silną aktywność pepsynową. Pepsyna to enzym wydzielany w żołądku gruzowym lub przez komórki główne właściwych gruczołów żołądka ssaków. Pepsyna jest niezbędna do prawidłowego trawienia białek w organizmie. Duże cząstki białek są rozbijane na mniejsze fragmenty które są łatwiej trawione w jelitach przez proteazy soku jelitowego. Enzym ten pobudza apetyt i poprawia procesy trawienne. Pobudzenie łaknienia przez enzymy stosowanie doustnie polega nie tylko na przyśpieszeniu pasażu jelitowego i procesów trawiennych, ale również na uruchomieniu wielu mechanizmów które są silnie związane z wydzielaniem hormonów jelitowych i pośredniego oddziaływania przewodu pokarmowego na ośrodku sytości i głodu które znajdują się w podwzgórzu. Obecność kwasu sorbowego, cytrynowego oraz fosforanu powodują, że Citroenzimis wykazuje niski poziom pH – odpowiedni dla aktywności pepsyny. Wykazuje również niska kwasowość co przyczynia się do aktywacji naturalnych proteaz żołądka.

Wskazania:
Citroenzymix to produkt doskonale poprawiający apetyt u psów. Stosuje się go w celu poprawy procesów trawiennych i lepszej przyswajalności witamin i minerałów z pożywienia.


Skład:1000 ml zawiera:
fosforan jednopotasowy, produkt pochodzenia zwierzęcego (śluzówka żołądka świńskiego, macerowana, suszona)

Dodatki:
- kategoria 1a (konserwanty): kwas cytrynowy (E330) 14,4 g, kwas sorbowy (E200) 0,3 g

Składniki analityczne i poziomy:
białko surowe 0,6%, włókno surowe 0%, oleje i tłuszcze surowe 0% , popiół surowy 1%, lizyna 0%, metionina 0%, wapń < 5%, sód 0%, fosfor 3,6%

Dawkowanie:
Psy: od 2 do 5 ml na zwierzę, bezpośrednio doustnie przed posiłkiem lub w wodzie do picia, do trzech razy dziennie.

Produkt zaleca się podawać początkowo przez okres 10 dni, a jeśli po jego odstawieniu apetyt ulegnie zmniejszeniu można kontynuować podawanie przez następnych 10 dni.

Ilość netto: 100 ml.

Przechowywać w oryginalnym, zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej.

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży. Zdobyła zaufanie klientów dzięki rzetelnej realizacji zamówień przez wiele lat.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Zamówienia wykonane przed godziną 10:00 w określone dni realizowane są tego samego dnia.

BEZPIECZNA WYSYŁKA

Dzięki sprawnej obsłudze magazynu i doświadczonym kierowcom paczka zostanie bezpiecznie dostarczona w odpowiednich dla niej warunkach.