PRO-VET-FARM GDAŃSK JEST CZŁONKIEM GRUPY PRO-WET
 

OBROŻA SABUNOL dla kota 35 cm CZERWONA dr,Seidla

Towar dostępny po zalogowaniu
w magazynie
OBROŻA SABUNOL dla kota 35 cm CZERWONA

Sabunol Obroża dla kota p/ektopasożytom 35 cm czerwona 

Nowoczesna obroża dla kotów eliminująca ektopasożyty . Połączenie 2 substancji aktywnych: imidachloprydu i geraniolu gwarantuje wykazaną badaniamiskuteczność zwalczania pcheł przez 4 miesiące użytkowania.

Bezpieczna dla kotów dzięki zastosowaniu specjalnych nacięć, które umożliwiająrozciągniecie lub zerwanie obroży w przypadku silnego szarpnięcia.

Obroża zaczyna działać godzinę po założeniu, a pełne efekty działania uzyskuje siępo 6 godzinach. W czasie jej noszenia substancje czynneuwalniają się i rozprzestrzeniają na skórze oraz sierścizwierzęcia, działając na pasożyty w sposób kontaktowy.

Sposób użycia:

Obrożę należy wyjąć ze szczelnego opakowania,dostosować do obwodu szyi kota (niekiedy trzeba dociąć obrożę)i założyć. Jest wodoodporna i powinna pozostawać na szyizwierzęcia cały czas. Jasny nalot na obroży jest naturalnym efektemprocesu produkcyjnego i stopniowo znika podczas używania.

  • nie stosować u kociąt poniżej 3 miesięcy
  • nie stosować u zwierząt chorych lub będących w trakcie rekonwalescencji

Skład: imidachlopryd – 10g/1 kg, geraniol – 5g/1kg.Produkty biobójcze, nr pozwolenia na obrót: 7283/18.

Sabunol obroża czerwona przeciw pchłom dla kotów

KOLOR: czerwony

 Obroża Sabunol dla kotów zawiera dwie substancje aktywne: imidachlopryd i geraniol, co gwarantuje skuteczność zwalczania pcheł przez 4 miesiące użytkowania. Obroża jest całkowicie bezpieczna dla kotów dzięki zastosowaniu specjalnych nacięć, które umożliwiają jej rozciągniecie lub zerwanie w przypadku silnego szarpnięcia. Wykazana badaniami eliminacja pcheł przez 4 miesiące.

 Sposób działania:

W czasie noszenia obroży substancje czynne uwalniają się i rozprzestrzeniają na skórze oraz sierści zwierzęcia, działając na pasożyty w sposób kontaktowy. Obroża zaczyna działać godzinę po założeniu. Efekt działania uzyskuje się po 6 godzinach. Obroża ma delikatny zapach charakterystyczny dla olejku geraniowego.

 Sposób użycia:

Obroże należy wyjąc ze szczelnego opakowania, dostosować do obwodu szyi kota i założyć. Obroża jest wodoodporna i powinna pozostawać na szyi zwierzęcia cały czas. Jasny nalot na obroży jest naturalnym efektem procesu produkcyjnego i stopniowo znika podczas używania.

 Składniki aktywne: Imidachlopryd – 10g/1 kg, Geraniol – 5g/1kg

 Przeciwwskazania:

  • nie stosować u kociąt poniżej 3 miesięcy
  • nie stosować u zwierząt chorych lub będących w trakcie rekonwalescencji

 Środki ostrożności i warunki stosowania:

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Zawiera Geraniol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Zawartość/pojemnik usuwać do uprawnionego odbiorcy odpadów. 

PIERWSZA POMOC: W przypadku np. kontaktu zanieczyszczonej ręki z okiem, natychmiast umyć skórę wokół oczu i powieki, zanieczyszczone oczy natychmiast płukać ciągłym strumieniem wody przez kilka minut, zanieczyszczona skórę umyć dokładnie woda z mydłem, a następnie spłukać dużą ilością wody. 

SKUTKI UBOCZNE: W przypadku kontaktu ze skóra lub oczami może powodować uczulenie, podrażnienie. Małe ilości produktu usunąć jak odpad z gospodarstwa domowego. Duże ilości odpadowego produktu unieszkodliwiać zgodnie z obowiązującymi przepisami. Odzysk (recykling) lub unieszkodliwianie odpadów opakowaniowych przeprowadzać zgodnie z obowiązującymi przepisami. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży. Zdobyła zaufanie klientów dzięki rzetelnej realizacji zamówień przez wiele lat.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Zamówienia wykonane przed godziną 10:00 w określone dni realizowane są tego samego dnia.

BEZPIECZNA WYSYŁKA

Dzięki sprawnej obsłudze magazynu i doświadczonym kierowcom paczka zostanie bezpiecznie dostarczona w odpowiednich dla niej warunkach.