PRO-VET-FARM GDAŃSK JEST CZŁONKIEM GRUPY PRO-WET
 

GEULINCX - ZINCOSEB SZAMPON 250ml

Towar dostępny po zalogowaniu
w magazynie
GEULINCX ZINCOSEB SZAMPON 250ml

ZINCOSEB SHAMPOO - Szampon przeciwłupieżowy z glukonianem cynku stosowany w przypadku łojotoku mokrego dla psów i kotów.


Zincoseb shampoo dzięki naturalnemu działaniu siarki koloidalnej i kwasu salicylowego stymuluje regenerację skóry w przypadku łupieżu. Odgrywa ważną rolę w procesie zapobiegania złuszczaniu się skóry. Synergistyczne działanie substancji aktywnych i glukonianu cynku poprawia witalność skóry i łagodzi świąd. Obecna w szamponie lanolina nawilża skórę i przyśpiesza jej regenerację.

Skład

- diglukonian chlorhexydyny
- kwas salicylowy
- glukonian cynku
- etoksylowana lanolina
- siarka koloidalnaStosowanie

Sierść zwierzęcia spłukać letnią wodą. Nanieść szampon na sierść i masować ok. 3-5 minut. Następnie spłukać. Powtarzać 2-3 dni w tygodniu, w zależności od rodzaju schorzenia. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami obficie spłukać je wodą. Do stosowania zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej.Opakowanie:

Butelka 250 ml

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży. Zdobyła zaufanie klientów dzięki rzetelnej realizacji zamówień przez wiele lat.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Zamówienia wykonane przed godziną 10:00 w określone dni realizowane są tego samego dnia.

BEZPIECZNA WYSYŁKA

Dzięki sprawnej obsłudze magazynu i doświadczonym kierowcom paczka zostanie bezpiecznie dostarczona w odpowiednich dla niej warunkach.