PRO-VET-FARM GDAŃSK JEST CZŁONKIEM GRUPY PRO-WET
 

ENZYMATYCZNA PASTA DO ZĘBÓW DLA PSÓW I KOTÓW (Virbac)

Towar dostępny po zalogowaniu
w magazynie
ENZYMATYCZNA PASTA DO ZĘBÓW

Virbac Enzymatyczna pasta do zębów pies/kot 70 g

Enzymatyczna pasta do zębów firmy Virbac jest smaczną pastą stworzoną z myślą o psach i kotach, zawierającą opatentowany kompleks C.E.T. (Complex Enzymatic Thiocyanate) w skład którego wchodzą 2 enzymy (oksydaza glukozowa, laktoperoksydaza) i tiocyjanian potasu. Kompleks ten wzmacnia naturalne mechanizmy obronne jamy ustnej. Aromat drobiowy sprawia, że psy i koty dobrze tolerują smak pasty. Nie jest wymagane płukanie jamy ustnej po jej zastosowaniu.

Regularne stosowanie enzymatycznej pasty C.E.T. firmy Virbac pomaga:

  • usuwać płytkę nazębną,
  • ograniczać powstawanie kamienia nazębnego,
  • ograniczać nieprzyjemny oddech.

INSTRUKCJA WŁAŚCIWEGO STOSOWANIA:

Należy czyścić zęby psów i kotów codziennie używając enzymatycznej pasty C.E.T. firmy Virbac i odpowiedniej do wielkości zwierzęcia szczoteczki z miękkim włosiem (dostępnej również w ofercie firmy Virbac).

Należy przestrzegać zaleceń lekarza weterynarii.

SKŁAD:

Opatentowany podwójny system enzymatyczny C.E.T. (oksydaza glukozowa, laktoperoksydaza, tiocyjanian potasu), łagodne składniki o właściwościach polerujących (uwodniona krzemionka, dwutlenek tytanu, bezwodny fosforan dwuwapniowy), surfaktant (gliceryna, sorbitol). Zawiera także: dekstrozę, gumę ksantanową, benzoesan sodu, aromat drobiu.

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży. Zdobyła zaufanie klientów dzięki rzetelnej realizacji zamówień przez wiele lat.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Zamówienia wykonane przed godziną 10:00 w określone dni realizowane są tego samego dnia.

BEZPIECZNA WYSYŁKA

Dzięki sprawnej obsłudze magazynu i doświadczonym kierowcom paczka zostanie bezpiecznie dostarczona w odpowiednich dla niej warunkach.