PRO-VET-FARM GDAŃSK JEST CZŁONKIEM GRUPY PRO-WET
 

LESPEWET 30 tabl pies (Eurowet)

Towar dostępny po zalogowaniu
w magazynie
LESPEWET 30 tabl

EUROWET LESPEWET 30 TABLETEK DLA PSÓW I KOTÓW.
Składniki karmy wpływają korzystnie na drogi moczowe. Pomagają podtrzymywać funkcje nerek, poprzez działanie moczopędne.

Działanie: 
Swoją aktywność farmakologiczną zawdzięcza Lespedeza capitata (lespedeca głowiasta), a przede wszystkim dużej zawartości kemferolu. Związek ten należy do grupy flawonolonów. Jego działanie farmakologiczne polega głównie na rozszerzeniu naczyń krwionośnych nerek, przez co zwiększa przepływ krwi przez ten narząd, a w konsekwencji wzmaga diurezę. Dzięki tym właściwościom preparat pozwala zmniejszyć stężenie składników toksycznych we krwi (np. azotu mocznikowego), które są eliminowane z moczem. To działanie moczopędne nie pociąga za sobą zaburzeń w gospodarce jonowej ustroju, nie zwiększa ciśnienia krwi i nie blokuje detoksykacji wątrobowej. Spazmolityczne działanie kemferolu obserwuje się również w mięśniówce gładkiej przewodów żółciowych.

Zastosowanie:  
Tabletki dla psów i kotów.

Wskazania:
Środek moczopędny. Mocznica. Eliminacja składników toksycznych z ustroju. Prze­wlekłe zapalenie nerek. Skąpomocz. Nadmiar cholesterolu we krwi. Cukrzyca.
 
Przeciwwskazania:  
Nie przekraczać podanych dawek i nie podawać więcej niż 5 tabletek w dawce jednorazowej. Nie stosować jako jedynego środka w obrzękach pochodzenia sercowego lub wątrobowego oraz niewydolności nerek.

 
Dawkowanie:  
1 tabletka na 5 kg m.c./dzień. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, podawać 2 razy dziennie przez 10-15 dni.
 
Producent: EUROWET

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży. Zdobyła zaufanie klientów dzięki rzetelnej realizacji zamówień przez wiele lat.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Zamówienia wykonane przed godziną 10:00 w określone dni realizowane są tego samego dnia.

BEZPIECZNA WYSYŁKA

Dzięki sprawnej obsłudze magazynu i doświadczonym kierowcom paczka zostanie bezpiecznie dostarczona w odpowiednich dla niej warunkach.