PRO-VET-FARM GDAŃSK JEST CZŁONKIEM GRUPY PRO-WET
 

BUTOMIDOR 10 ml (Richter Pharma)

Towar dostępny po zalogowaniu
w magazynie
BUTOMIDOR 10 ml

BUTOMIDOR - roztwór do wstrzykiwań dla koni, psów i kotów.

Roztwór do wstrzykiwań dla koni, psów i kotów.

Zastosowanie:
Konie: zwalczanie silnych bóli morzyskowych, indukcja neuroleptanalgezji w połączeniu z agonistami receptorów alfa-2-adrenergicznych (detomidyna).
Psy: zwalczenie bólu przed- i pooperacyjnego, bólu pourazowego, indukcja neuroleptanalgezji w połączeniu z agonistami receptorów alfa-2-adrenergicznych (medetomidyna) oraz indukcja znieczulenia ogólnego w połączeniu z agonistami receptorów alfa-2-adrenergicznych (medetomidyna) i anestetykiem dysocjacyjnym (ketamina).
Koty: zwalczanie bólu po zabiegach operacyjnych, indukcja neuroleptanalgezji w połączeniu z agonistami receptorów alfa-2-adrenergicznych (medetomidyna) oraz indukcja znieczulenia ogólnego w połączeniu z agonistami receptorów alfa-2-adrenergicznych (medetomidyna) i anestetykiem dysocjacyjnym (ketamina).


Skład:
* Butorfanol (w postaci butorfanolu winianu) - 10mg/ml

Okres karencji:
Nie stosować u koni, których tkanki i produkty przeznaczone są do konsumpcji przez ludzi.

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży. Zdobyła zaufanie klientów dzięki rzetelnej realizacji zamówień przez wiele lat.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Zamówienia wykonane przed godziną 10:00 w określone dni realizowane są tego samego dnia.

BEZPIECZNA WYSYŁKA

Dzięki sprawnej obsłudze magazynu i doświadczonym kierowcom paczka zostanie bezpiecznie dostarczona w odpowiednich dla niej warunkach.